. Typy ložisek s podporou
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Typy ložisek s podporou

Blok Stojatého ložiska
Přírubové jednotky
Ložiska a domky firmy SRB mohou být montována na různé podpůrné jednotky podle omezení daných aplikací a zátěží. Množství variant je k dispozici jako standardní typy a jiné typy jednotek jsou k mání na vyžádání. SRB může rovněž nabídnout projekční a výrobní kapacity pro vyrobení na zakázku objednaných jednotek k pokrytí specializovanějších aplikací.

Blok Stojatého ložiska (Pillow Block Type)

Toto je daleko nejpopulárnější metoda montáže jednotek SRB. Tyto podpory jsou vyráběny z vysokopevnostní litiny třídy 250 dle BS EN1561 :1997.

To v kombinaci s robustní konstrukcí poskytuje stabilní a tuhou základnu, umožňující aby instalované dělené ložisko poskytovalo optimální výkon.

Přírubové jednotky

V aplikacích, kde je třeba aby ložiska byla montována proti vodorovným nebo svislým čelům, poskytují přírubové jednotky SRB jednoduché prostředky pro dosažení tohoto cíle. Zde opět použití litiny třídy 250 zajišťuje trvanlivost jednotky.

Závěsné/zavěšovací jednotky

Kompaktní jednotka obecně užívaná pro nesení šnekových dopravníků nebo podobných zařízení.

Napínací jednotky

Tyto kluzné jednotky mohou být použity pro efektivní vypínání dopravníků a zdvihacích systémů. Jsou k dispozici jak typy tažné, tak typy tlačné.

Zdielanie stránky

Email:

Typy ložisek s podporou

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2191